Knokke-Heist: zeedijk: Krokusvakantie ea te huur
Type verblijf : Appartement
6 gasten · kamers · 95.00 m2 · 2 Slaapkamers · Badkamer · 1 Verdiepingen
Faciliteiten
Alarm · Eetgerei · Haardroger · Huisdieren niet toegelaten · Keukengerei · Lift · Tuinmeubel · Vaatwasmachine · Waterkoker · Airconditioning · Fruitpers · BalkonIn the buurt
Restaurants · Station · WinkelsBeschrijving
Deze moderne Residentie Le Narval is gelegen op de zeedijk in Duinbergen en is geschikt voor 4 à. 6 personen. Het ruim terras, vooraan aansluitend met de living, heeft een wijds zeezicht. Le Narval heeft 2 slaapkamers ( 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed met terras en 1 slaapkamer met 2 stapelbedden met ook een raam naar het terras). Badkamer 1 heeft een ligbad en dubbele lavabo, haardroger en toilet. Douchekamer 2 is met een inloopdouche, een lavabo en ook een haardroger. Het 2de apart toilet bevindt zich apart in de gang. Woonkamer met open keuken en zithoek met magnifiek zeezicht. Fietsenstalling in het gebouw. Er is gratis internet wifi in het appartement en de toeristen taks is inbegrepen.
Te huur rechtstreeks van eigenaar. GSM 0032 495 760 377 Per week; 14 dagen of per maand. Februari - maart - Krokusvakantie en Paasvakantie -24 mei tot 7juni - 21 juni tot 5 juli ea.
Le Narval ligt op de zeedijk tussen watersportclub Anemos en strandbar Blue Buddha vlakbij de duinen. Waar er ook mooie paden zijn om te wandelen en er een speeltuin is voor de kinderen. Bakker; beenhouwer en GB op 50 meter. Restaurants vlakbij en ook is er gelegenheid voor ontbijt in de omgeving.