Hotel Taimar 4*

Verblijf - Puerto del Rosario, Spanje - Volgens het programma

oDicht bij het prachtige strand van Costa Calma

oComfortabele en elegante kamers

oTalrijke zwembaden om aan alle wensen te voldoen

Situatie


Gelegen in de regio Costa Calma, in het zuiden van het eiland Fuerteventura, biedt het 4* hotel Taimar u een zeer aangename en ontspannende omgeving. Costa Calma is een levendige badplaats, met veel restaurants, bars, winkels en pubs dicht bij de kust. Het hotel ligt in de directe omgeving van het stadscentrum van Costa Calma, op 7 km van de botanische tuin en op 1 km van het strand. De luchthaven van Fuerteventura ligt op 63 km afstand.

Accommodatie


Het hotel bestaat uit 101 kamers.
Je wordt gehost in een van de volgende categorieën:
- Junior suite
- Premium Suite
Mogelijkheid van een aangepaste kamer voor mensen met beperkte mobiliteit (op aanvraag en afhankelijk van beschikbaarheid).
Voor uw comfort zijn de kamers allemaal uitgerust met een balkon of terras, airconditioning, een eigen badkamer (douche of bad) met haardroger, een slaapbank, een tv, een kluisje (tegen betaling). U kunt genieten van gratis snelle WiFi-toegang.

Restaurants en bars


U verblijft op basis van All Inclusive.
Ontbijt en diner worden geserveerd in het hoofdrestaurant van het hotel "Calma" in de vorm van een buffet (van 8 tot 10 uur* en van 19.30 tot 22 uur*).
De lunch wordt geserveerd tussen 13.00 en 15.00 uur* in het restaurant van de bar bij het zwembad, geopend van 10.30 tot 18.00 uur*.
Voor een verfrissing biedt de bar bij het zwembad, geopend van 10 tot 18 uur* en de Costa Bar, geopend van 18 tot 23 uur*, u een ruime keuze aan drankjes.
*De schema's worden ter indicatie gegeven en kunnen worden gewijzigd.

Faciliteiten & activiteiten


Het indrukwekkende overloopzwembad is de magische plek om te ontspannen, het is een verwarmd zwembad met solarium.
Deze zijn omgeven door een groot solarium uitgerust met ligstoelen en parasols, zodat u kunt ontspannen in het hart van de prachtige tropische tuin van het hotel.

Onze mening


Dicht bij de vele paradijselijke stranden met fijn wit zand en begrensd door een heldere en ondiepe zee, heet het 4* hotel Taimar u welkom aan de Costa Calma voor een droomvakantie met het gezin.

Vlucht informatie


Vluchtschema's worden ter indicatie gegeven en kunnen worden gewijzigd door de luchtvaartmaatschappij of luchthavenautoriteiten.
De vluchtschema's worden aan u bevestigd: voor de heenvlucht, wanneer u de dagvaarding van de luchthaven ontvangt, voor de terugvlucht direct ter plaatse door onze vertegenwoordiger op de bestemming.

Naast onze vertrekken vanuit Parijs bieden wij verblijven aan vanuit de provincies (per trein of vliegtuig). De dienstregeling en de wijze van levering worden aan u bevestigd wanneer u uw reisdocumenten ontvangt.
De continuïteit van uw reis naar uw eindbestemming wordt rechtstreeks door de luchtvaartmaatschappij gewaarborgd, zelfs in geval van verstoringen op de heen- of terugreis.

Prijs is inclusief


- Vluchten van en naar Fuerteventura
- Ontvangst en assistentie
- luchthavenbelastingen en brandstoftoeslagen (onder voorbehoud)
- Transfers van en naar de luchthaven/hotel
- overnachting in een tweepersoonskamer voor de duur van het verblijf
- het basispensioen

Prijs is exclusief


- Aanvraagkosten
- Optionele aanvullende verzekering
- betaalde diensten (activiteiten, excursies, enz.)
- persoonlijke uitgaven
- Gebruikelijke tips
- toeristenbelasting (ter plaatse in het hotel te betalen)

Vertrekdatum en prijzen

    Geen tariefperiode gevonden...

Map

507€ / persoon
Volgende vertrek
26-03-2025