De Kaz Creolen zonder overdracht

Verblijf - Les Abymes, Frankrijk - Volgens het programma

  • Een idyllische omgeving
  • 50 m van het strand van Anse Loquet
  • Een rustige en groene omgeving

Situatie


Saint-François, een vissersdorp, staat bekend als een toeristische trekpleister in Guadeloupe en om zijn authentieke charme. De avondmarkt is een van de meest begeerde op het eiland, dankzij de verscheidenheid aan producten: vis, kruiden, handwerk, fruit en groenten... Het heeft ook een bevoorrechte ligging waardoor het meerdere nautische, sportieve en culturele activiteiten kan aanbieden in een prachtig landschap.
Tussen de golfbaan en de Pointe des Châteaux, in de badplaats Saint-François, verwelkomt de residentie Les Kaz Créoles u in een idyllische omgeving, op 50 m van een wit zandstrand met kristalhelder water. Het centrum van Saint-François ligt op 3,5 km afstand en de Pointe des Châteaux ligt op 8 km afstand. De luchthaven Pointe à Pitre ligt op 40 km afstand.

Accommodatie


Deze residentie heeft in totaal 5 kleurrijke kaz perfect uitgerust met een eigen tuin. Ze zijn aangenaam ontworpen rond het prachtige zwembad van de residentie. Je kunt er ontspannen en accras, West-Indische bloedworsten proeven, ti'punch in de hand onder zijn mooie carbet.
U wordt ondergebracht in een van de volgende categorieën:
Kaz Standard: Geschikt voor maximaal 4 personen + 1 baby jonger dan 24 maanden. Het omvat:
- 1 slaapkamer met airconditioning met 1 tweepersoonsbed, 1 kast, 1 ladekast, 1 flatscreen-tv, 1 plafondventilator
- 1 slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (airconditioning) en 2 eenpersoonsbedden 90x190, 1 kast, 1 ladekast, 1 plafondventilator
- 1 badkamer gedeeld door de 2 slaapkamers met 1 inloopdouche, 1 wastafel, toilet
- 1 volledig uitgeruste keuken open naar de woonkamer (inductiekookplaat, gecombineerde oven-magnetron, gecombineerde koel-vriescombinatie, vaatwasser, koffiezetapparaat, broodrooster, servies en keukengerei...)
- 1 woonkamer die uitkomt op het terras met salon en eethoek
- 1 terras met 2 ligstoelen, 1 hangmat, 1 houtskoolbarbecue
- 1 wasruimte (1 wasmachine, 1 droogrek, strijkplank en strijkijzer)
Kaz Superior: is geschikt voor maximaal 4 personen + 1 baby jonger dan 24 maanden. Het omvat:
-2 slaapkamers met airconditioning met 1 tweepersoonsbed, 1 kast, 1 ladekast, 1 flatscreen-tv, 1 plafondventilator
- 2 en-suite badkamers met 1 inloopdouche, 1 wastafel, toilet
- 1 volledig uitgeruste keuken open naar de woonkamer (keramische kookplaat, combi-oven, koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster, vaatwasser...)
- 1 woonkamer met bank, tv
- 2 terrassen met kleine tuin (2 ligstoelen, 1 hangmat, 1 houtskoolbarbecue)

Kaz Family : is geschikt voor maximaal 6 personen + 1 baby jonger dan 24 maanden (ideaal voor 4 volwassenen en 2 kinderen). Het omvat:
- 1 slaapkamer met tweepersoonsbed met airconditioning, 1 tweepersoonsbed, 1 kast, 1 ladekast, 1 flatscreen-tv (TNT), 1 plafondventilator
- 1 slaapkamer met airconditioning met 1 eenpersoonsbed 90x190 en 1 stapelbed 140x200 beneden en 90x200 boven, 1 kast, 1 ladekast, 1 plafondventilator
- 1 badkamer grenzend aan de 2 slaapkamers met 1 inloopdouche, 1 wastafel
- Separaat toilet grenzend aan de 2 slaapkamers
- 1 wasruimte (1 wasmachine, 1 droogrek, 1 strijkplank en strijkijzer)
- 1 volledig uitgeruste keuken open naar de woonkamer (keramische kookplaat, combi-oven, koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster, vaatwasser...)
- 1 woonkamer die uitkomt op het terras met salon en eethoek
- 1 terras met kleine tuin (2 ligstoelen, 1 hangmat, 1 houtskoolbarbecue).

Praktische informatie:
- Check-in tijd 18 uur, check-out tijd 11 uur
- Schoonmaakkosten 50EUR ter plaatse te betalen
- Borg 800EUR teruggegeven op de dag van vertrek
- Toeristenbelasting 2,50EUR/nacht/persoon ter plaatse te betalen
- Linnengoed aanwezig (lakens, handdoeken)
- Huisdieren niet toegestaan
- Terbeschikkingstelling van een kinderbedje, kinderstoel op aanvraag
- Strandlakens of hamma's: 8EUR/eenheid voor het gehele verblijf.

Restauratie


U verblijft alleen op basis van accommodatie. Het eerste ontbijt wordt aangeboden en er is een cateringservice alleen voor de eerste avond.
Dan kun je ervoor kiezen om in je Kaz te koken of de lokale smaken te ontdekken in de restaurants van het eiland.
Op 2 km van de residentie ligt de jachthaven van Saint-François met restaurants, bars, ijssalons... En in het centrum van de stad vindt u: supermarkten, Creoolse markt, bakker...

Sport en vrije tijd


Om te zwemmen, gaat u naar het omheinde zwembad met ligbedden en een gezellige hut met uitzicht op het zwembad of het witte zandstrand op minder dan 50 m van de residentie.
Twee kajaks en koelboxen zijn gratis beschikbaar, evenals een beveiligde parkeerplaats buiten.
De kustlijn van Saint-François is uitzonderlijk met unieke landschappen, een internationale golfbaan, een jachthaven, een nautische basis, een Creoolse markt en een casino... Het is aan jou om je activiteit te kiezen!

Onze mening


In een rustige en groene omgeving verwelkomt de residentie Les Kaz Creoles u voor een vakantie tussen ontspanning, activiteiten en ontdekkingen.

Vlucht informatie


Vluchtschema's worden ter indicatie gegeven en kunnen worden gewijzigd door de luchtvaartmaatschappij of luchthavenautoriteiten.
De vluchtschema's worden aan u bevestigd: voor de heenvlucht, wanneer u de dagvaarding van de luchthaven ontvangt, voor de terugvlucht direct ter plaatse door onze vertegenwoordiger op de bestemming.

Prijs is inclusief


- Heen- en terugvluchten
- Ontvangst en assistentie
- luchthavenbelastingen en brandstoftoeslagen (onder voorbehoud)
- overnachting in een tweepersoonskamer voor de duur van het verblijf
- het basispensioen

Prijs is exclusief


- Aanvraagkosten
- Optionele aanvullende verzekering
- betaalde diensten (activiteiten, excursies, enz.)
- persoonlijke uitgaven
- Gebruikelijke tips
- eventuele uitreisbelastingen, toeristenbelasting (ter plaatse in het hotel te betalen) en inreisvisum

Vertrekdatum en prijzen

    Geen tariefperiode gevonden...

Map

849€ / persoon
Vertrek op
05-09-2025